Actueel weer Lelystad (Bataviahaven)
Laatste update: 2026-05-12 om 14:07 uur
| Temperatuur | 10.1 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 33.8 km/u uit W |
| Windkracht | 5 bft - Vrij krachtig |
| Barometer | 1010.8 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 43.5 km/u om 03:30 u |
| Minimum temp. | 7.2 °C om 06:22 u |
| Maximum temp. | 10.2 °C om 14:03 u |
| Windchill | 0.0 °C |
| Hitte index | °C |
| Dauwpunt | 3.4 °C |
| Luchtvochtigheid | 63.0 % |
| Zonnestraling | 266.7 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 988.0 W/m2 om 12:55 u |
| UV index | 2.1 |
| Max. UV index | 5.7 om 12:23 u |
| Zon op | 05:47 u |
| Zon onder | 21:23 u |